In samenwerking met Odisee Aalst en Dubit organiseren we een praktische opleiding over circulair bouwen. Via een praktijkgerichte workshop kom je te weten waarom we circulair bouwen en welke de principes we hanteren in een uitvoeringscontext.
Je leert de typeselectie- en gunningscriteria die je in circulaire bestekken zal terugvinden alsook waarin de details en het materiaalgebruik verschillen van deze in klassieke bouwprojecten.
Tijdens de workshop ga je in groep een lineaire bouwknoop omzetten naar een circulaire. Je doet dit onder begeleiding en foute oplossingen bestaan niet!
Daarnaast maak je kennis met verschillende circulaire bouwknopen in de circulaire container. Hier staan 45 maquettes van circulaire bouwknopen op ware schaal opgesteld. Aan de hand van een toelichting worden de materialen en hun kenmerken besproken. Er wordt ook bij de biogebaseerde varianten stilgestaan.
Wil je weten hoe circulair bouwen in de toekomst vorm krijgt en wil je jezelf en jouw leerlingen hierop voorbereiden?
Schrijf je dan nu in voor deze lerarenopleiding en maak kennis met hun toepassingen rond milieu-impact van bouwen in houtskelet en massiefbouw.
Aarzel dan niet om ons te contacteren!
We helpen jou graag verder.
09 267 73 91