Menu

Contactpersonen

Contactpersonen VDAB competentiecentra

VDAB CC WONDELGEM (Industrieweg 50, 9032 Wondelgem)

Wim Coysman
Teamleider Industrie (metaal – elektronica – procestechnieken - garage/carrosserie )
wim.coysman@vdab.be
09 254 11 70
0499 54 17 13

Hilde Cogen
Teamleider hout – bouw
hilde.cogen@vdab.be
09 254 11 80
0477 99 00 25

Maureen Philips 
Teamleider business support, retail en ICT (winkelverkoop)
maureen.philips@vdab.be
03 780 38 09
0476 86 89 10

Griet De Wilde
Teamleider schoonmaak
griet.dewilde@vdab.be
0496 45 18 95

VDAB CC GENT-ZEEHAVEN (Mai Zetterlingstraat 70 Bus M, 9042 Desteldonk)

Erika De Geest (tijdelijk afwezig)
Teamleider transport en logistiek (heftruck – magazijn)
erika.degeest@vdab.be
09 250 91 52
0472 19 07 98

Hubert Van de Vijver (tijdelijk vervanger)
Teamleider transport en logistiek (heftruck)
hubert.vandevijver@vdab.be
03 771 91 21
0473 31 38 02

VDAB CC SINT-NIKLAAS (Baron Dhanisstraat 40-44, 9100 Sint-Niklaas)

Kris Vandorsselaere
Teamleider industrie (pijpfitten - flensmonteren)
kris.vandorsselaere@vdab.be
03 780 64 50
0473 66 88 47

Barbara Destombes
Bemiddeling, opleiding, Dendermonde, Sint-Niklaas (diensten, PST)
barbara.destombes@vdab.be
0471 54 51 47

VDAB CC TEMSE (Schoenstraat 26, 9140 Temse)

Hubert Van de Vijver
Teamleider transport en logistiek (heftruck)
hubert.vandevijver@vdab.be
03 771 91 21
0473 31 38 02

VDAB CC HAMME (Meulenbroekstraat 2, 9220 Hamme)

Herwig Spitaels
Teamleider hout – bouw
herwig.spitaels@vdab.be
052 49 90 02
0475 91 17 32

VDAB CC ZOTTEGEM (Leenstraat 24, 9620 Zottegem)

Stefanie De Nul
Teamleider hout-bouw
stefanie.denul@vdab.be
0471 75 36 99

Algemene vragen

Ann De Troch
Organisatie en Ondersteuning
VDAB Oost-Vlaanderen
ann.detroch@vdab.be
0497 51 90 33

Liza Stormens
RTC Oost-Vlaanderen
liza@rtcoostvlaanderen.be
09 267 73 94

© 2022 RTC Oost-Vlaanderen
Provincie Oost-Vlaanderen Onderwijs Vlaanderen Provincie Oost-Vlaanderen